Incident me veshjen, Kourtney nxjerr gjoksin

Ajo është e famshme dhe kudo që paraqitet merr vëmendje.

Kështu ndodhi edhe të dielën mbrëma, kur Kourtney Kardashian u ‘tradhtua’ nga fustani, përcjell Bota sot.

E veshur në një fustan të shkurtër, të zi, ajo dukej mjaft seksi, por që iu zbulua gjoksi, derisa kishte dalë në darkë me motrën e saj Kendall Jenner në Los Angeles.

38 vjeçarja mori vëmendje edhe më shumë për shkak të këtij incidenti./BS/

Be the first to comment

Leave a Reply