UniKKatil rikthehet në Evropë pas disa viteve

Reperi Rebel a.K.a UniKKatil do të rikthehet së shpejti

Këngëtari e ka paralajmëruar këtë me anë të një video të shkurt nëpër rrjetet sociale ku do të mbajë një koncert në Gjermani dhe në Zvicër.

Lajmi është konfirmuar nga vendi ku do të mbahet koncerti, të cilin postim e ka shpërndarë nëpër rrjete sociale edhe UniKKatil.

Kujtojmë që Viktori që nga viti 2012 nuk ka qenë shumë aktive në skenën muzikore.

Thuhet se ai ka të bërë dy albume por për shkaqe të ndryshme nuk ka vendosur që ata ti plasojë në treg.

Be the first to comment

Leave a Reply