Halsey“Djeg” plazhin (Foto)

Halsey ka treguar të pasmet e saja të bujshme në bikine gjatë një udhëtimi me jaht, derisa i dashuri i saj -Eazy e prek nga mbrapa.

 

Ata kanë performuar këngën e tyre Him & I on Saturday në  E11EVEN, në Majami.

Dy ditë më vonë, Halsey dhe G-Eazy dolën të relaksohen në plazh.

Halsey dhe G-Eazy janë në lidhje që nga gushti i vitit të kaluar dhe që nga ajo kohë ata kanë publikuar foto të përbashkëta në rrjetin Instagram.BS

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply