UniKKatil ka disa fjalë për arrestimin e Gjuriqit në Kosovë

Reperi shqiptar – UniKKatil, ka postuar një fotografi të Marko Gjuriqit nën pranga, i cili u arrestua dje në Mitrovicën Veriore nga forcat speciale të Kosovës.

 

“Paska marrë n’thú te megja ky shkavi a haha”, ishte përshkrimi i reperit nën foto.

Mijëra komente dhe pëlqime i erdhën artistit pas këtij postimi që e bëri në llogarinë e tij në Instagram.

Be the first to comment

Leave a Reply