Baby G me fjalë emocionuese uron babain për ditëlindje

Sot ka ditëlindjen babai i këngëtares shqiptare e njohur si Baby G.

Këngëtarja nuk ka hezituar që ta urojë atë në këtë ditë të rëndësishme, teksa ka zgjedhur fjalët me emocionuese, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar një instastory në llogarinë Instagram një fotografi ku shihet bashkë me babain e saj, të dy veshur me një duks të njëjtë, ku ka shkruar:

‘Ai është shpirti im, babai im, mbreti im, vëllai im, jeta ime. Personi që gjithmonë vendoset në vendin e parë tek unë dhe që e dua më së shumti, gjysma ime. Arsyeja e çdo gëzimi dhe suksesi tim’.

Be the first to comment

Leave a Reply