Beyonce ndërron disa herë ngjyrën e thonjve brenda një performance

Ajo ka bërë historinë të shtunën pasi është bërë femra e parë me ngjyrë që ka hapur mbrëmjen e festivalit të përvitshëm “Coachella”.

Beyonce ka pasur një performancë të mahnitshme në skenën e festivalit në Kaliforni duke kënduar disa prej hiteve të saj, transmeton Arbresh.info.

Mirëpo ka pasur edhe diçka që i ka habitur fansat.

Beyonce gjatë performancave të saj është parë me ngjyra të ndryshme të thonjve duke ngritur dyshime se si ka qenë e mundur të ndodh kjo.

Shikoni fotot më poshtë dhe binduni edhe vetë.

Be the first to comment

Leave a Reply