Enca ka diçka për t’i thënë Ronelës rreth këngës së re

E kishte paralajmëruar këngën e re shumë kohë më parë

Ronela Hajati gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Maje men”, shkruan lajmi.

Kësaj kënge, artistja ia ka bashkëngjitur edhe videoklipin në të cilin vjen më ndryshe prej herave të tjera.

Ronela ka pranuar vetëm komente pozitive që në orët e para të publikimit të këngës dhe jo vetëm nga fansat.

Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar në llogarinë e saj këngën e Ronelës, si shenjë mbështetje për të.

“Urime bishë, E ke myt”, ka shkruar Enca mbi foto, duke etiketuar Ronelën.

Be the first to comment

Leave a Reply