Ju sjelim refrenin e “Mirupafshim 2” nga Ganimete Abazi

Me siguri të gjithë e mbani mend hitin e viteve ’90 – ‘Mirupafshim’ nga Ganimete Abazi.

Tani, këngëtarja ka vendosur që këtë këngë ta risjellë edhe njëherë por kësaj radhe me një titull ndryshe.

“Mosupafshim” – quhet projekti i cili tashmë është finalizuar dhe pritet të publikohet gjatë javës tjetër.

Në videon e mëposhtme, Prive ju sjell ekskluzivisht refrenin e këngës./Prive.

Be the first to comment

Leave a Reply