Festë e “çmendur” në Kanë, Nicole Scherzinger e shijon në maksimum

Nicole Scherzinger është njëra nga figurat publike që ka ndezur skenën në një ndejë të organizuar në Festivalin e Filmit në Kanë.

Ajo u pa teksa kërcente me Paris Hilton, supermodeles Winnier Harloë dhe Lewis Hamilton.

Nicole u pa shumë provokuese dhe seksi në fustanin e zi dhe të shkurtë, teksa buzët në të kuqe ia shtonin edhe më shumë sharmin.

Be the first to comment

Leave a Reply