Griezmann vendos të qëndrojë në Atletico

Antoine Griezmann është i gatshëm që përsëri ta injorojë interesimin e klubeve tjera dhe të qëndrojë në Atletico Madrid, sipas ABC.

Përfaqësuesi francez, i cili ishte top prioritet i Manchester Unitedit verën e 2017-s, thuhej se ishte shumë pranë kalimin te kampioni i La Ligës, Barcelona.

Megjithatë, ai është i gatshëm të qëndrojë edhe më tej në Madrid.

Mediumi spanjoll raporton se ai e ka pranuar një ofertë të re fitimprurëse nga Atletico.

(Kosova Sot)

Be the first to comment

Leave a Reply