Maska natyrale që largon aknet

18. April 2017 citymedia 0

Kjo maskë që do të shihni më poshtë është natyrale dhe do ju ndihmojë të largoni aknet, shenjat dhe skuqjen e irritimin e lëkurës tuaj. Përbërësit: 1 lugë çaji mjaltë […]

1 2 3 25