Një puthje plot pasion e Albana Osmanit

20. Juli 2017 citymedia 0

Një nga moderatoret më të dashura dhe të preferuara nga publiku shqiptar është padyshim Arbana Osmani. Albana shquhet gjithashtu për tipin pa komplekse dhe natyrën shumë të gjallë që ka. Moderatorja aktualisht […]

Vetëvritet këngëtari i Linkin Park

20. Juli 2017 citymedia 0

Këngëtari i grupit Linkin Park, Chester Bennington është vetëvrarë, raporton TMZ. “Burime na tregojnë se këngëtari ka varur veten në një banesë private në Palos Verdes Estates në Los Angeles. Trupi […]

Vetëvritet këngëtari i Linkin Park

20. Juli 2017 citymedia 0

Këngëtari i grupit Linkin Park, Chester Bennington është vetëvrarë, raporton TMZ. “Burime na tregojnë se këngëtari ka varur veten në një banesë private në Palos Verdes Estates në Los Angeles. Trupi […]

Era “zhvesh” Demi Rose

20. Juli 2017 citymedia 0

E kemi parë të pozojë me bikini në det dhe në resortet luksoze të Ibizas, por këtë herë vjen krejt ndryshe. Si rrallë herë këtë verë, Demi Rose u shfaq […]

Emma Watson apelon për ndihmë

19. Juli 2017 citymedia 0

Emma Watson po ofron një shpërblim për këdo që i gjen unazat e saj të humbura. 27-vjeçarja iu kërkoi 34-milionë ndjekësve të saj në Facebok, ta ndihmojnë atë në gjetjen […]

2po2 prezanton bashkëshorten

19. Juli 2017 citymedia 0

Një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar është 2po2. Ai ka kohë që nuk sjell ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo ai çdo herë që publikon këngë të […]

1 2 3 163